Horúci august

lukasvazan

Svadba Zdenky a Romana bola pre mňa krásnou bodkou za letom 2020. Horúci letný augustový deň, obrad aj hostina na Chate Hrádok. Pohodový deň ešte viac umocnilo to, že celá svadba sa odohrávala na jednom mieste.

Pokiaľ rozmýšlate o svadbe na mieste, kde vaša svadobná veselica nebude ničím rušená a areál zvládne aj dva tucty rozjašených detí, Chata Hrádok je jedným z takýchto miest.

Portrétne fotenie sme naplánovali na iný deň, svetlo nám prialo a fotky pri západe slnka vyšli presne podľa plánu. Zdenka s Romanom vybrali na fotenie lúky za dedinkou Klátová Nová Ves pri Partizánskom. Keď fotím na mieste na ktorom som predtým nefotil, je to skvelé. Keď fotím na mieste na ktorom som predtým ešte nebol je to ešte o kúsok lepšie, kreatíva funguje v tomto prípade dokonale.

Portrétne fotky Zdenky a Romana sú podľa mňa určite reklamou na fotenie portrétov mimo svadobného dňa. Priam dokonalé svetelné podmienky a pohodová nálada počas celého fotenia sú snáď najdôležitejšie detaily, ktoré ovplyvnia výsledok vaších fotografií.

Pozrite sa sami.

Zdenka a Roman, ďakujem! ❤️