Chateau Appony

lukasvazan

Toto bola pre mňa ďalšia svadba, na ktorej som sa od prvej sekundy cítil ako medzi svojimi. Ešte som ani nevystúpil z auta, hneď ako sme sa Paťom pozdravili, vedel som, že túto svadbu si budem pamätať.

Viki a Paťo si svoj veľký deň naplánovali v Chateau Appony, ktorý je vždy voľbou bez váhania. Počet možností na fotenie v areáli Kaštiela v Oponiciach nemožno nazvať inak ako luxusom. Cez interiér izieb, chodby, nádvorie, kaštielsky park a knižnicu ani neviete kde skôr začať. Dovolím si povedať, že počas dvoch hodín sme všetky miesta ani nestihli prejsť. V prípade ak plánujete portrétne fotenie počas svadobného dňa, uistite sa, že na fotenie bude dostatok času. Ideálne je minimalizovať presuny, ktoré vás zbytočne oberajú o čas.

Viki s prípravami pomohli najbližšie kamarátky a sestra v roli družičiek. Tu pripomeniem, že náplánovať prípravy spolu s družičkami je určite výborný nápad. Ako nevesta tak nebudete v úvode vášho svadobného dňa sama a o dobrú náladu takisto nebude núdza.

Prijemná atmosféra vytvorená oboma rodinami a hosťami sa dala počas celého dňa krájať. Keďže ako fotograf sa snažím atmosféru čo najviac nasať, musím povedať, že na tejto svadbe to bol veľmi príjemný zážitok. Obrad v miestnom kostolíku asi 5 minút od kaštieľa svadobný deň príjemne spestril a zábavu na hostine bolo nemožné prerušiť, jednoducho svadobný deň na jednotku.

Viki & Paťo ďakujem! ❤️