Reviews from Facebook

Evka & Peťo

Lukáš je skutočný profesionál, ktorého môžem len odporučiť. Jednanie s ním je na vysokej úrovni od prvého kontaktu. Už pred svadbou nám dal kopu užitočných rád. Bol s nami celý svadobný deň. Dokázal navodiť pohodovú atmosféru a zachytiť skutočné emócie. Portrétové fotenie sme absolvovali až po svadbe v Prahe. Bolo to veľmi príjemne popoludnie, počas ktorého sme nafotili krásne a prirodzené fotografie. Môžem len odporučiť a Lukášovi ešte raz poďakovať za to, že bol súčasťou nášho svadobného dňa.

Lenka & Martin

Lukas didn’t just photograph our wedding but he went far beyond that and helped make the whole experience amazing. Lukas spent time getting to know us and understanding what we were looking for and what we wanted our photos to express.He also spent time to explain us the way he works and did his best to meet our expectations. He was fantastic on the day,he made us feel comfortable in front of the camera by instantly establishing a rapport with us which I believe every great photographer should possess! He captured all the classic photos but added flair and creativity to get some really unique and beautiful pictures. He made so many photos that create the ‘feel’ of the moments. If you are looking for a talented photographer to capture your special day then stop looking because you have found him! Thank you Luki!

Lucka & Matúš

Lukas bol veľmi ľudsky príjemný od nášho prvého telefonátu,dohadovali sme sa na fotení ako starí kamaráti,nemala som žiaden stres,nemusela som nič organizovať ani riešiť.Jeho dokonalý prístup potom zhmotnili fotky,ktoré boli presne take,ako sme sa dohodli.Maximálne nám vyšiel v ústrety aj s portretovym fotením,jeho oko je neskutočne kreatívne a zachytí okamih tak aby som pri pohľade na fotku presne cítila ako som sa cítila ako nevesta ☺️ A teda po cely čas komunikoval veľmi promptne,nenechal nás čakať,a keď mal moj muž po hodine fotenia dosť,dokázal spraviť atmosféru pri ktorej sme si to užili až do konca so smiechom.
Obrovské ďakujem,a odporúčam všetkými 10timi

Dominika & Erich

Najlepší výber fotografa pre náš svadobný deň. Všetko bolo príjemné, prirodzené, kľudné a podľa našich predstáv. Profesionálny prístup, rýchla komunikácia, príjemná spoločnosť po celý svadobný deň od príprav až po svadobnú oslavu.
Odporúčame fotenie, či z profesionálnej, ale i ľudskej stránky. Odovzdávka fotiek prebehla ešte skôr ako sme boli dohodnutí, čo nás veľmi prekvapilo a potešilo. Tešíme sa, kedy budeme môcť fotiť ďalšiu peknú príležitosť spoločne s Lukym. Želáme veľa úspechov v ďalšej práci !

Alenka & Mário

Lukášovi patrí naše veľké ĎAKUJEME a aj to je málo…
Voľba za fotografa na svadbu bola rýchla, vybrali sme si ho hneď, ako sme videli jeho portfólio. Osobné stretnutie nás v tom len utvrdilo, Lukáš je profesionál od prvej správy a telefonátu, vysvetlí všetko čo je potrebné, prispôsobí sa tomu, čo potrebujete vy a cez jeho skúsenosti s fotením vám vysvetlí ako pracuje a čo je pre neho najosvedčenejšie a najprirodzenejšie na fotení. Potom prišiel samotný svadobný obrad a fotenie mladomanželov. To bolo úplne perfektné, Lukáš navrhol skvelé miesto a navodil takú pohodovú atmosféru, že sme sa celý čas smiali a svojimi nápadmi na jednotlivé pózy nás úplne upokojil, lebo sme sa necítili, žeby sa silene pretŕčame pred fotoaparátom.
Samotné fotky nám vyrazili dych. Cítiť v nich to, čo sme prežívali, nie sú to len fotky zo svadby, ale skutočné emócie v obrazoch. Ďakujeme Lukáš, všetky podmienky aké sme mali neboli jednoduché, a aj ty si prispel k tomu, aby bol náš deň nezabudnuteľný. Ďakujeme

Lucka & Paťo

S partnerom patríme medzi tých ktorým sa fotiť veľmi nechce a nastajlované fotky zrovna moc nemusia…Lukášova tvorba nás však veľmi oslovila práve preto, lebo na fotkách zachytáva jedinečné momenty, city,emotivitu, častokrát z rôznych unikátnych lokalít nášho krásneho Slovenska. My sme si ho vybrali na fotenie nášho svadobného dňa. Priateľský prístup,uvoľnená atmosféra, dokonale zapadol medzi účastníkov svadby, mali sme pocit,že nás fotí blízky kamarát. Vyzdvihla by som jeho profesionalitu, oceňujeme taktiež promtnú, bezproblémovú komunikáciu. Veľká spokojnosť, výsledok-krásne fotky.
Záverom …Len naozajstný fotograf vie na fotke zachytiť emóciu…