Recenzie z Facebooku

Kristína & Kristián

Zo srdca by sme sa chceli poďakovať tomuto v prvom rade skvelému človeku a výbornému fotografovi.
Pri výbere fotografa na našu svadbu som mala jasno od kedy som videla Lukášovu prácu. Mali sme veľkú svadbu a keďže je doba aká je a do poslednej chvíle sme netušili či nás bude 105 alebo len úzka rodina bolo to náročné, ale jedno som vedela: kráľovské šaty a Lukáša si necháme ! Nakoniec to vyšlo všetko nad očakávania a mali sme nádhernú veľkú svadbu si všetkým a všetkými. Lukáša odporúčame všetkými desiatimi, jeho úžasný prístup , pomoc vo svadobný deň a nakoniec tie prenádherné fotky hovoria za všetko !
Ešte raz ĎAKUJEME !

Evka & Peťo

Lukáš je skutočný profesionál, ktorého môžem len odporučiť. Jednanie s ním je na vysokej úrovni od prvého kontaktu. Už pred svadbou nám dal kopu užitočných rád. Bol s nami celý svadobný deň. Dokázal navodiť pohodovú atmosféru a zachytiť skutočné emócie. Portrétové fotenie sme absolvovali až po svadbe v Prahe. Bolo to veľmi príjemne popoludnie, počas ktorého sme nafotili krásne a prirodzené fotografie. Môžem len odporučiť a Lukášovi ešte raz poďakovať za to, že bol súčasťou nášho svadobného dňa.

Janka & Tomáš

Lukáša hodnotíme na výbornú, od začiatku spolupráce až po jeho výsledok. Komunikácia a prístup na profesionálnej úrovni. Fotky zo svadby prekonali naše očakávania, zachytil všetky dôležité okamihy, z ktorých dýcha emócia. Pri fotení portrétov bol Lukáš ochotný s nami vycestovať kamkoľvek čo bolo pre nás nesmierne dôležité, nakoľko sme naše fotky chceli mat práve z Tatier nakoľko sme turisti. Ďakujeme

Lucka & Matúš

Lukas bol veľmi ľudsky príjemný od nášho prvého telefonátu,dohadovali sme sa na fotení ako starí kamaráti,nemala som žiaden stres,nemusela som nič organizovať ani riešiť.Jeho dokonalý prístup potom zhmotnili fotky,ktoré boli presne take,ako sme sa dohodli.Maximálne nám vyšiel v ústrety aj s portretovym fotením,jeho oko je neskutočne kreatívne a zachytí okamih tak aby som pri pohľade na fotku presne cítila ako som sa cítila ako nevesta ☺️ A teda po cely čas komunikoval veľmi promptne,nenechal nás čakať,a keď mal moj muž po hodine fotenia dosť,dokázal spraviť atmosféru pri ktorej sme si to užili až do konca so smiechom.
Obrovské ďakujem,a odporúčam všetkými 10timi

Dominika & Erich

Najlepší výber fotografa pre náš svadobný deň. Všetko bolo príjemné, prirodzené, kľudné a podľa našich predstáv. Profesionálny prístup, rýchla komunikácia, príjemná spoločnosť po celý svadobný deň od príprav až po svadobnú oslavu.
Odporúčame fotenie, či z profesionálnej, ale i ľudskej stránky. Odovzdávka fotiek prebehla ešte skôr ako sme boli dohodnutí, čo nás veľmi prekvapilo a potešilo. Tešíme sa, kedy budeme môcť fotiť ďalšiu peknú príležitosť spoločne s Lukym. Želáme veľa úspechov v ďalšej práci !

Alenka & Mário

Lukášovi patrí naše veľké ĎAKUJEME a aj to je málo…
Voľba za fotografa na svadbu bola rýchla, vybrali sme si ho hneď, ako sme videli jeho portfólio. Osobné stretnutie nás v tom len utvrdilo, Lukáš je profesionál od prvej správy a telefonátu, vysvetlí všetko čo je potrebné, prispôsobí sa tomu, čo potrebujete vy a cez jeho skúsenosti s fotením vám vysvetlí ako pracuje a čo je pre neho najosvedčenejšie a najprirodzenejšie na fotení. Potom prišiel samotný svadobný obrad a fotenie mladomanželov. To bolo úplne perfektné, Lukáš navrhol skvelé miesto a navodil takú pohodovú atmosféru, že sme sa celý čas smiali a svojimi nápadmi na jednotlivé pózy nás úplne upokojil, lebo sme sa necítili, žeby sa silene pretŕčame pred fotoaparátom.
Samotné fotky nám vyrazili dych. Cítiť v nich to, čo sme prežívali, nie sú to len fotky zo svadby, ale skutočné emócie v obrazoch. Ďakujeme Lukáš, všetky podmienky aké sme mali neboli jednoduché, a aj ty si prispel k tomu, aby bol náš deň nezabudnuteľný. Ďakujeme

Lucka & Paťo

S partnerom patríme medzi tých ktorým sa fotiť veľmi nechce a nastajlované fotky zrovna moc nemusia…Lukášova tvorba nás však veľmi oslovila práve preto, lebo na fotkách zachytáva jedinečné momenty, city,emotivitu, častokrát z rôznych unikátnych lokalít nášho krásneho Slovenska. My sme si ho vybrali na fotenie nášho svadobného dňa. Priateľský prístup,uvoľnená atmosféra, dokonale zapadol medzi účastníkov svadby, mali sme pocit,že nás fotí blízky kamarát. Vyzdvihla by som jeho profesionalitu, oceňujeme taktiež promtnú, bezproblémovú komunikáciu. Veľká spokojnosť, výsledok-krásne fotky.
Záverom …Len naozajstný fotograf vie na fotke zachytiť emóciu…

Simi & Ivan

Lukas je skvely fotograf a bolo najlepsie rozhodnutie oslovit prave jeho aby nam nafotil nas svadobny den 🙂 Komunikacia aj atmosfera pocas fotenia bola na jednicku . Celkovo fotky boli este krajsie ako sme ocakavali a Lukas dokazal naozaj kazdy dolezity okamih krasne zaznamenat na fotografiach. Za mna velka spokojnost a urcite odporucam kazdemu kto zhana dobreho fotografa na svoju svadbu 🙂

Niki & Jaro

Jedna z mnoho vecí, ktoré nikdy nebudeme zo svojho svadobného dňa ľutovať bol výber fotografa.
S Lukášom sme si užili nielen náš svadobný deň, ale tiež posvadobné fotenie, ktoré nebolo úplne tradičné. Jeho ochota ísť fotiť kamkoľvek je len malou časťou celku perfektných fotiek.??Jeho prístup, komunikácia a schopnosť správnej organizácie svadobného páru je na veľmi vysokej úrovni. A práve tieto všetky veci keď sa spoja nemôže vzniknúť nič iné, len ako dokonalý zážitok a dokonalé fotky, ktoré nám vždy budú pripomínať emócie a chvíle z nášho dôležitého dňa.
Ďakujeme Ti, Lukáš! ?
Nikola a Jaroslav

Evka & Peťo

Lukáš je okrem profesionálneho fotografa hlavne človek s veľkým Č. Príjemný, milý, večne usmiaty chalan ktorý okamžite zapadne do každej dobrej partie. Dokáže zachytiť emócie a preniesť ich do fotiek, všetky naše fotky zo svadby sú dokonalé a tiež oceňujem bezproblémovú komunikáciu pred aj po svadbe a rýchle dodanie fotiek. Každému môžem len odporúčať všetkými desiatimi, Lukáš si svoju prácu odvádza na špičkovej úrovni. Ďakujeme ešte raz za nádhernú spomienku na náš veľký deň ❤️