Natali & Petrík – 14.8.2020

lukasvazan

Keď sa ma niekto opýta, čo je pre mňa na fotení svadieb najviac, tak je to práve srdečnosť ľudí. Ak sa vám podarí dostať sa na svadbu so srdečnými mladomanželmi, svadobnými rodičmi. Srdečný je každý z hostí s ktorým sa počas dňa rozprávate, dokonca aj DJ a starejší, tak si tento deň určite zapamätáte.

Na pár fotiek sme si odskočili ešte pred obradom, za dedinku Malá Čausa, kde Peťo prvý krát uvidel svoju nevestu. Tu sa mi opäť potvrdilo, že je jedno, aké miesto si pre tento moment zvolíte, atmosféra aj tak všetko prevalcuje.

Obrad aj hostina v Penzióne Meridiana je záležitosťou, ktorej je ťažko niečo vytknúť. Čo sa týka hostiny, mám pocit, že mladomanželia buď prosili alebo dali hosťom rokaz, že sa majú na hostine baviť, pretože takúto párty vidím len pár krát do roka. Samozrejme nikto nikoho neprosil 🙂 ako hovorím vždy, tak ako sa bavíte vy, tak sa bavia aj vaší hostia.

Portrétne fotenie sme spoločne naplánovali na iný deň. Začali sme asi 100 metrov od domu mladomaželov, rovno pri tabuli dedinky Veľká Čausa. Natali s Petríkom ma potom zobrali fotiť na Súľovské skaly ❤️  Celou cestou z Prievidze nám pršalo. Keď sme vyšli na miesto fotenia, slnko svietilo asi 3 minúty, inak bolo pod mrakom. Len pre predstavu, fotenie na mieste akým sú Súľovské skaly, znamenalo v tomto prípade pre nevestu prezliekanie do svadobných šiat na 6 krát.

Na tejto svadbe som si uvedomil, že je jedno, či za svadobným fotením cestujete 13 hodín v lietadle alebo 10 minút v aute. Ak sa ženích a nevesta rozhodnú, že si svoj veľký deň užijú, vycítia to aj všetci ich hostia a radi im s tým pomôžu. Vznikne tak deň, ktorý si budú všetci zúčastnení pamätať veľmi dlho, dokonca aj fotograf.

Natali & Petrík, ďakujem! ❤️